Casa Raio De Luar Villa
Deze gesitueerde in Pirenópolis Casa Raio De Luar Villa Pirenópolis bevindt zich op 13 minuten te voet van het Museum van Cavalhadas en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.
Deze 3-badkamer villa biedt een welgelegen locatie in de buurt van de ingang van Vagafogo, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Drakenwatervallen binnen 950 meter loopafstand liggen. Gasten kunnen een bezoek brengen aan de brug over de Rio das Almas op 8 minuten wandelen of Santa Barbara-heuvel bezoeken op 3 km van dit vakantiehuis.
Tot de badkamerfaciliteiten van deze 3-slaapkamer Casa Raio De Luar Villa behoren ook een apart toilet en een douche.
De keuken van deze woning is uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een oven, keukengerei, en is voorzien van een eethoek buiten. Romaria Bistro bevindt zich op een klein stukje lopen van deze villa en serveert Braziliaanse gerechten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Centro Histórico de Pirenópolis1606 km
- Ponte Sobre o Rio das Almas1043 km
- Rosario Church Matrix1596 km
- Santa Cruz1322 km
- Cine Pireneus1555 km
- Teatro Sebastiao Pompeu de Pina1582 km
- Gemeentelijk stadion232 km
- Pirenopolis Airport1497 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santa Genoveva/Goiânia116 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Casa Raio De Luar Villa?
Ja, Casa Raio De Luar Villa biedt WiFi aan. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Raio De Luar Villa?
Gasten van Casa Raio De Luar Villa kunnen eten in Romaria Bistro restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat Casa Raio De Luar Villa toe?
Casa Raio De Luar Villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa en Elo kredietkaart. - ❓
Is er een keuken in Casa Raio De Luar Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Raio De Luar Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Pirenópolis zijn de ingang van Vagafogo en het Museum van Cavalhadas, die respectievelijk op 1 en 1,1 km van deze villa liggen. Daarnaast is Santa Barbara-heuvel (3 km) ook een aanrader om te bezoeken.